ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14477405
*
nr 1447 7405
Spegel
160x60cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 18:15:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 13:25:50
1
100 kr
4/2 19:05:44
2
250 kr
5/2 14:47:46
3
200 kr
5/2 14:47:46
2
250 kr (Budbetjänt)
5/2 14:47:53
3
300 kr
5/2 15:19:01
2
450 kr
5/2 17:13:38
3
500 kr
5/2 17:14:29
3
700 kr
6/2 09:25:00
2
600 kr
6/2 09:25:00
3
700 kr (Budbetjänt)
6/2 20:04:22
2
900 kr
6/2 20:51:02
3
Vinnande bud
7/2 14:33:19
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1447 7405
Spegel
160x60cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 13:25:50 | 1 | 100 kr |
4/2 19:05:44 | 2 | 250 kr |
5/2 14:47:46 | 3 | 200 kr |
5/2 14:47:46 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
5/2 14:47:53 | 3 | 300 kr |
5/2 15:19:01 | 2 | 450 kr |
5/2 17:13:38 | 3 | 500 kr |
5/2 17:14:29 | 3 | 700 kr |
6/2 09:25:00 | 2 | 600 kr |
6/2 09:25:00 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
6/2 20:04:22 | 2 | 900 kr |
6/2 20:51:02 | 3 | Vinnande bud |
7/2 14:33:19 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27